UnderWorld (part three) - The End

12. září 2009 v 7:41 | Blacklace |  >Jednorázovky<
Připadalo mi, že Quinn váhá nad tím, jestli mě může úplně svléknout... možná že si ani nebyl jistý tím, jestli chce sex. Přece jenom do týhle doby s nikým nespal... Na pár momentů se naše pohledy střetly a já zahlédl tu nepatrnou nejistotu v jeho čokoládových očích. Nevědomky jsem si olíznul rty a on to vzal jako jasný pokyn k tomu, aby ze mě mohl stáhnout i ty poslední části mého oblečení. Tělem mi probíhalo příjemné mrazení, když jsem si všimnul, jak si mě Quinn zaujatě prohlíží... vzbudil jsem v něm zájem.


Netrvalo to ani pár minut a i on byl úplně nahý. Všude okolo svítily rudé a bílé svíčky, které jeho tělo dělaly neodolatelným... Matné odlesky na jeho hebké pokožce lákaly k tomu se ho dotknout. Konečky prstů okusil sametovost jeho kůže a vychutnat si jemné mravenčení, které ten letmý dotek zanechává. Pocuchané světlé vlasy přímo vyzývaly k tomu do nich vjet prsty... Nikdy jsem si nevšimnul, jak dokonale přitažlivý můj bratr je.

Jeho horké rty se znovu a znovu střetávaly s těmi mými... Neměl jsem dost toho úžasného pocitu, když mě líbal, až mě samotného děsilo, jak moc se mi to líbí. Quinn pomalu sklouznul svými polibky na můj krk, kde chvíli zůstal. Byl si až moc dobře vědomej toho, co mi způsobuje jeho šikovný jazyk. Proti své vůli jsem zasténal těsně u jeho tváře a ucítil, jak na to reagovalo jeho tělo...

Erotické napětí se s každým okamžikem zvětšovalo, chvěl jsem se pod jeho dotyky a chtěl, aby už konečně přešel k věci. Jeho horké sametové rty pomalu sklouzávaly z mojí šíje dolů na rameno. Rychle jsem dýchal a čekal, kam až budou jeho motýlí polibky směřovat... líbil se mi ten způsob nevinný hry, kterou na mě můj starší bráška zkoušel. Nechal jsem ho, aby si se mnou dělal, co se mu zachce... stejně bych nemohl ovlivnit jeho úmysly.

Krev se mi rázem rozlila žilami, když se Quinnovy rty dotýkaly mého podbřišku... Vlna vzrušení mnou projela jako elektrický výboj. Samolibý úsměv na jeho rtech se objevil skoro okamžitě, když si všimnul, jak dokonale mě vzrušil. Malý jiskřičky mu plápolaly v očích, když skláněl svoji blonďatou hlavu k mému rozkroku. Udělal přesně to, co jsem čekal... Vyzývavě se mi podíval do očí a pak olízl vrchol mojí erekce. Nutil mě šílet z toho pocitu. Teprve až když už mě dostatečně vyrajcoval, tak mě vzal do pusy a začal pořádně kouřit. Zavzdychal jsem jeho jméno a uvědomil si to teprve až když Quinn přestal... Měl pohled pevně upřený do mých očí a já věděl, o co se pokouší.

Chce vědět, na co myslím... Okay, přistoupím na jeho hru. Schválně jsem si začal představovat, jak moc bych ho chtěl šukat... A nemusel jsem čekat dlouho, než se Quinn k něčemu odhodlá. Natáhl se ke mně pro polibek a na pár momentů se mi posadil obkročmo na boky. Jen tak nevině se pohupoval a prsty přejížděl po mém krku.

"Quinne... prosím." zakňučel jsem, když se znovu zhoupnul a zatlačil tím na moji bolestivou erekci. Po chvilce se naše rty setkaly nanovo a já z jeho polibku cítil jasnou nervozitu a obavy. Nebyl si jistý, jak na to... Pousmál jsem se nad jeho sladkou nevinností a prudce škubl s pouty. Překvapilo mě, když se krátký řetízek mezi náramky roztrhnul hned na poprvé.

Volnými dlaněmi jsem přejel po štíhlých bocích svého bratra a pomalu se posadil, aniž bych přerušil náš polibek. Chtěl jsem mu pomoct v jeho nerozhodnosti a vést ho směrem, který se mi tak líbil, ačkoliv byl celkem nezákonný. Ale pravidla jsou tady přece od toho, aby se porušovaly, ne?

Ruce na jeho bocích jsem pomalu přesunul do jeho klína, abych ho ještě trochu potrápil... Nechtělo se mi čekat a nepatřil jsem zrovna k těm, který by si potrpěli na něžnosti v posteli. Měl jsem to rád tak jako většina chlapů... pěkně tvrdě. Jenže nechtěl jsem k všem těm hnusárnám, co jsem Quinnovi provedl ještě přičíst znásilnění. On byl úplně jiný, než všichni ti, s kterými jsem doposud spal... pravý opak mě, to ho činilo tak přitažlivým a neviným.

Můj blonďatý bráška se nenechal dlouho "doprošovat" a konečně přešel k tomu, co mi na začátku tak horečnatě sliboval. Chvilku sice váhal, ale nakonec mu nezbylo nic jinýho... ačkoliv říkal, že ošuká on mě, teď si mě poslušně osedlával a nechal můj nástroj, aby pronikl hluboko do něj. Jeho hnědé oči byly sevřené pod návalem bolesti, snažíc se ji vytěsnit z mysli. Ve snaze ulehčit jeho trápéní jsem ho začal jemně líbat na krku a jednu ruku proletl s tou jeho. Donutil jsem ho tím přesunout jeho pozornost ke mně... zadíval se mi do očí a naklonil se pro polibek.

Byl jsem zvyklý vždycky sehrát tu dominantní roli, ale teď to nebylo zapotřebí... V hlavě se mi usadila jen jedna myšlenka a touha. Ne ale ta po orgasmu. Chtěl jsem, Quinna dovést k tak dokonalému vyvrcholení, na které by jen tak nezapomněl. Toužil jsem, aby si svoje první milování užil jak nejvíc by mohl... Stíhal mě pocit viny, za zničený život, který byl mou vinou. A já mu to teď chtěl co nejvíc vynahradit.

Volnou ruku jsem obmotal kolem jeho štíhlého pasu, aby nemohl zklouznout, zatímco druhou ruku jsem měl propletenou s tou jeho. Mezi letmými polibky se mi Quinn upřeně díval do očí a pomalu si zvykal na bolest ve svém těle, která co nevidět odezněla, když jsem konečně narazil na to zvláštní místo uvnitř jeho těla. Stačilo se jen šikovně pohybovat a Quinn se už po pár přírazech zmítal v totální euforii. Vypadal tak dokonale se zakloněnou hlavou a prohnutými zády... Hladově jsem ho líbal na šíji a vychutnával si steny vycházející z jeho úst.

Nikam jsem nespěchal, nehnala mě pouhá touha po uspokojení... Tohle jsem si chtěl vážně užít. Už si ani nevzpomínám, kdy naposled jsem mohl cítit něco tak intenzivního a vidět vášeň v očích toho, s kým se miluju. Bylo to zvláštní slyšet svého bratra, jak sténá moje jméno zároveň s hrubými nadávkami pod vlivem tak úžasné extáze.

Na našich tělech se pomalu tvořily kapičky potu, které jsem hravě stíral konečky prstů, když mě Quinn líbal na rameno. Znáte ten pocit, když víte, že se něco stane... je to jenom pocit, nic hmatatelného. Nepřijemně mě zamrazilo v zádech, ale všechny špatný myšlenky odnesl další příval rozkoše, když ke mně Quinn prudce přirazil boky. Chvěl se po celém těle a tiše šeptal slova lásky, když jsem mu věnoval svou pozornost a rty něžně obtiskoval pod jeho ouško.

Tenhle úžasný stav ale nemohl setrvat věčně... Naše těla se nezadržitelně blížila k vrcholu a s každým okamžikem bylo spojení našich těl hlubší a intenzivnější. Cítil jsem ho tak blízko... za celý svůj život jsem k němu necítil tolik kladných pocitů, jako právě teď. S rty přitisknutými k těm jeho jsem jen zalapal po dechu, když jsem ucítil, jak dosáhl orgasmu. Bílá tekutina stékala po jeho hrudi a já se dvakrát nerozmýšlel nad tím, jestli ochutnat nebo ne...

Chvíli po Quinnovi jsem se udělal i já... stačilo jen pár přírazů a oba jsme dosáhli svého. Unaveně jsem oddechoval a počkal, dokud se Quinn nezvedne z mých boků, abych si mohl lehnout. Když jsem se zavřenýma očima ležel v peřinách, uvědomil jsem si, že Quinn vedle mě ještě neleží, ačkoliv je ještě stále na posteli. Rychle jsem otevřel oči a rychle se posadil... oslnila mě prudká červená záře, která donutila moje zorničky se bolestivě stáhnout. Když si moje oči trochu přivykly, rozpoznal jsem, že ta záře vychází z Quinnova těla...
"C-co se kurva děje?" zamumlal jsem a vůbec se neorientoval v tom, co se to tady odehrává.

Místo odpovědi se pokojem zase rozlehla nicotná tma a místnost opět osvětlovala pouze zlatá záře svíček. Vyděsil jsem se, když mi Quinnovo bezvládné tělo spadlo do náruče. Jeho kůže byla tak jemná a teplá... rychle jsem ho přikryl dekou, aby mu nebyla zima a snažil se ho probrat. Nechápal jsem, co měla ta červená záře znamenat, nikdy jsem nic podobnýho neviděl. Bál jsem se, aby Quinn třeba zase neumřel, ale jeho srdce fungovalo normálně, stejně jako plíce.

Napadlo mě se podívat do jedný ze starých knih s pověstmi a zákony bývalé říše... Tam je většinou všechno, na co neznám odpověď. Po chvilce přemýšlení jsem si vzpomněl kde kniha leží a vytáhnul jí ze starý knihovny za gobelínem. Dlouho jsem listoval jednotlivými stránkami rejstříku, dokud jsem nenašel to, co jsem potřeboval... Když jsem nalistoval na onu stránku, nestihl jsem se divit, co všechno mě teď bude čekat.

V ten moment se začal Quinn pomalu probouzet.
"Wile... Já..." začal tiše, že jsem ho sotva slyšel, věděl jsem, co má na mysli... nebo jsem to aspoň odhadoval. Vždycky věděl to, co já ne...
"Udělal jsi to schválně?" řekl jsem naštvaně, ale nekřičel jsem.
"Netušil jsem, že by se něco takovýho mohlo stát nám dvoum... Věř mi, že jsem to nechtěl." šeptal skoro plačtivě. Když jsem dlouho nic neříkal a viděl slzy na jeho tvářích, rozhodl jsem se, že tentokrát mu budu věřit. Možná se bojí toho, že se naštvu a zabiju ho za to, co se bohužel stalo... ale neměl jsem v úmyslu mu ubližovat za něco, na čem nesu vinu i já.
"Víš co to ale znamená?" podíval jsem se na něj vyčítavě.
"Jsme nahraný..." zamumlal skrz slzy. "J-je mi to vážně líto Williame... já jsem..."

Nechtěl jsem, aby se to zase pokurvilo... ale stalo se. Vzal jsem Quinna do svojí náruče a hladil ho něžně ve vlasech.
"Nějak to zvládnem... Copak záleží na tom, že budeme tři?" kde se tady vzaly tyhle slova? Jak jsem mohl něco takovýho říct, když ještě před pár hodinami jsem prahnul po jeho smrti?
"Nedovolí ti vládnout, když se to provalí... ani mě."
"A proč by se to mělo provalit? Já si tě nenechám vzít. Ne teď, když...." konečky prstů jsem přejel po jeho odhaleném bříšku a pohlédl mu do očí. To, co by vám připadalo jako sci-fi je v našem světě normální. Občas se to prostě stane, že z pouhého milování vznikne něco úplně jiného, než jste plánovali.

Držel jsem Quinna ve svém náručí a jen tak s ním pohupoval, jako s malým dítětem. Potřeboval jsem si hodně věcí ujasnit... bude to mnohem složitější, než doposud. Obvzláště teď, když spolu čekáme dítě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama