Little night story

12. září 2009 v 7:58 | Blacklace |  >Jednorázovky<
Tak jo děcka... je po dvacátý druhý. To znamená, že je čas na správnou rockovou pohádku. No jo, kde začít?

Můj život je už od samýho začátku jedno velký dobrodružstvý, žádná růžová love story. Na střední jsem si taky už užil svoje, teď mám rockovou skupinu, jsme úspěšný. Aspoň tady ve Švédsku jo... hrajem po fesťácích, po klubech a tak různě. Je to hezkej život... všechno to bylo moc hezký. Dřív.

Abyste dobře chápali... když mě Dave Lepard vzal pod svoje ochraný křídla, respektive mi dovolil bejt v týhle bezvadný skupině, tak jsem o sobě ještě dost pochyboval. Konkrétně o své orientaci. Měl jsem útlou postavu, mnohem víc než dnes. Líčil jsem se víc než moje matka a taky měl černý dlouhý vlasy. Jakmile jsem ale poznal jeho... tu překrásnou hvězdu, která tady pro mě vždycky byla a určitě ještě stále je... chtěl jsem mu být podobný a být mu blíž.

Přiznávám, v tý době jsem byl pár let po střední škole a... znáte to. Na střední je plno mejdanů, nikdo nad váma nemá dozor a vy prostě zkoušíte nový věci... líbáním počínaje a drogama končeje. Takže sem nebyl výjmka a často... často sem byl zvědavej, jaký to je mít styk s klukem. A nenechalo to na sebe dlouho čekat, nějakým záhadným způsobem jsem se nachomýtl do jedný pochybný partičky a už to jelo...

Nemyslím teď drogy, ale... hezky jsem si ty léta na střední užil.


Pak začala moje kariéra v Crashdïet, někdy hodně po roce 2000. Myslel jsem, že z experimentování se svojí sexualitou jsem dávno vyrostl, ale jakmile jsem poznal Davea, zase se ve mně probudil ten dobře známý chtíč po mužském těle. Jak to bylo dál víte sami... Dave si moc dlouho na tomhle světě nepobyl, já se z toho nervově zhroutil a pár měsíců byl na práškách. Crash se dočasně rozpadli a všichni jsme si museli najít práci.

Pro všechny to bylo těžký období, dokud do našich životů nevnesl na krátký moment světlo jeden moc hezkej Fin. H. Olliver Twsited. Už od našeho prvního setkání jsem měl pocit, jako kdyby on měl bejt můj celoživotní a jedinej partner. Zamiloval jsem se do jeho úsměvu a upřímných očí. Tehdy to bylo vzájemné, ale oba jsme věděli, že spolu nebudeme moci být příliš dlouho. Nikdy... nikdy jsem na něj nic nezkusil a teď toho lituju.

Olli představoval ideální prototyp muže mých snů... a ačkoliv jsem měl možná "přítelkyni", dál mě to táhlo k chlapům. Nesčetněkrát jsem se v noci probouzel s tvrdým klínem a mokrou peřinou. A všechno mi to způsobovala pouhá myšlenka na něj. Oba jsme o své vzájemné náklonosti věděli, ale nikdy jsme se k ničemu neodvážili.

Teď, zhruba po roce a půl jsem od něj dostal zprávu. Nemůže mě dostat z hlavy a rád by mě zas viděl. Je mi jasné, jak by naše setkání dopadlo. Ale nejsem si jistý, jestli jeho pozvání můžu přijmout. Tak rád bych s ním zase byl, ale... když se podívám vedle sebe, není to on, kdo leží na druhé straně postele. Kdybych Olliho nabídku přijal, podvedl bych tím muže, který spí vedle mě.

Jak se znám, tak to udělám, ale teď zpátky k mému vyprávění...

Po odchodu Olliho z naší skupiny mě chuť na muže přešla... ne tak úplně, protože jsem často koukal po Martinovi, ale už to se mnou nebylo tak vážný, jako když byl v mý přítomnosti Olli nebo Dave. No a pak se rozhodlo, že vezmem na post zpěváka Simona Cruze... a už to se mnou zase jelo. Nedovedl jsem ten chtíč ovládat, tolik mi chybělo experimentování na střední škole, hrubé polibky a hlavně... jo, chyběl mi sex. S tou svojí přítelkyní jsem se rozešel, nedovedl jsem s ní prostě bejt... byla to modelka, věčně ufňukaná a nesnášela tvrdej sex. A já byl její pravej opak.

Když jsem teda poznal Simona na meetingu se skupinou, od prvního pohledu jsem věděl, že je to teplouš. Prostě to poznáte, věřte mi. Z něho to úplně vyzařovalo, že je na kluky. A taky se po mě dost koukal... olizoval si rty a pod stolem do mě párkrát jakoby nechtěně drcnul nohou. Seděli sme všichni v hospodě, čas rychle ubíhal a všichni pili pivo, včetně mě.

Pak sem se zdekoval na hajzly, už to fakt nešlo vydržet... No a když sem se vracel zpátky do hospody, tak sem se v těsný chodbičce srazil se Simonem. Ovšem on nevypadal, že mě nechá jen tak odejít. Ztlačil mě zpátky na ty hajzly, skončili jsme v jedný z kabinek. Otočil jsem klíčem v zámku, což ho zarazilo, myslel, že se mu budu spíš bránit.

Tehdy jsem si to fakt užil... byl to snad nejlepší sex v mým životě. A stihli sme to celkem brzo, klukům nepřišlo nic divný a na nic se neptali. Od tý doby se to neustále opakovalo... stali se z nás milenci, ale mezi námi nebylo zdaleka nic tak silného, jako láska. Simon si nedával pozor na to, co dělá... často mě líbal i když v místnosti byl Martin nebo Eric. Jemu to prostě bylo jedno, že nás vidí a vědí o nás.

"Hele Simone, proč pořád olizuješ Petera?" zeptal se jednou Martin, když už ho to fakt začalo vytáčet.
"Protože se mi prostě chce." pokrčil rameny. "Žárlíš snad?"
"Na tohle jo?"
"Já nevím... co když tě to taky láká?" zasmál se Simon a jako přímo demonstrativní provokaci se ke mně přitulil a vtiskl mi polibek na krk.
"Ne, díky, tvůj jazyk v puse mít fakt nechci."
"Vážně ne?" usmál se a zvedl se ode mě, aby mohl jít k Martinovi, kterej ho docela vyděšeně sledoval.

Než sem stihl jakkoliv zareagovat, ty dva se spolu líbali a Martin rozhodně nevypadal, že by mu to vadilo... Simon prostě věděl, jak na to. Netrvalo to ani pár minut a já se k nim přidal. Nikdy jsem Martinovi nedal ani obyčejnou pusu a teď mu rovnou strkám jazyk do pusy. Nebránil se tomu, perfektně se poddal a užíval si moji a Simonovu pozornost.

Mmm, tehdy jsem poprvý vyzkoušel pravou švédskou trojku. A vůbec to nebylo špatný... vlastně od tý doby jsme to pak zkoušeli dost často. Nevím co se tehdy odehrávalo uvnitř Martina, ale stále mu vadilo, jak se ke mně Simon má. Nesnášel, když jsme se spolu líbali, nebo měli sex. Ovšem když jsme byli v posteli tři, svůj názor rychle změnil. Tehdy mi došlo, že pro něj to není jen nezávazný pobavení... jemu šlo o něco mnohem víc. Neměl ale odvahu, aby to sám sobě přiznal.

Oh, přijde mi to jako včera, kdy jsem ho vzal do svý ložnice a miloval se s ním celou dlouhou noc... Uměl tak nádherně vzdychat, později se mi svěřil, že to byl jeho nejehzčí sexuální zážitek. Rád jsem ho brával do světa vášní a rozkoše, ukazoval mu, jak hezký to je... A on mi pak jednoho dne řekl, že se do mě zamiloval, nemohl to už déle snášet.

Netušil jsem, co se vzniklou situací dělat, protože ještě stále jsem měl mnohem blíž k Simonovi... Ale čas to zpravil.

Teď ležím v posteli, vedle mě muž, do kterého jsem se úplně zbláznil. Jen se k němu něžně přitulím a políbím ho do jeho černých vlasů. Opravdu jsem teď šťastný... S Martinem po mém boku. A pokud jde o Simona, ani on nezůstal mimo hru. Často jsme si užívali ve třech, někdy ve čtyřech, když se připojil i Simonův nový přítel - Olli.

Přišlo mi jako dobrý nápad je seznámit. Vypadali spolu moc krásně.

Je to zvláštní... celej tenhle náš svět. Tak, asi bych měl jít už spát, zítra nás čeká koncert... kdyby jen všechny ty fanynky tušily, že ten jejich sladkej Peter London spal s polovinou Crashdïet. Je to jen naše sladké tajemství.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama