Let Me Fuck You 23.

20. září 2009 v 9:37 | Blacklace |  Let Me Fuck You
Awww, já jsem takovej úchylák XDD

Díl je speciálně věnovaný všem angorským kočkám a sexy tatínkům XDD
"Davide měl bych ti asi něco říct..." odtáhl se ode mě najednou Olli a já jen nesouhlasně zakňučel. Zrovna když jsme byli sami, on musel něco řešit...
"Mm, nemohlo by to počkat?"
"Ne, tohle... měl bys to asi vědět." odtáhl se ode mě s provinilým výrazem.
"Tak dobře... o co jde?" vzal jsem ho jemně za ruku a taky se posadil.
"Víš, neřekl jsem ti celou pravdu o mě a Simonovi... a cítím se kvůli tomu mizerně." na chvíli se odmlčel a pak se zhluboka nadechl. "Tehdy, když jsme spolu měli poměr, Simon začal mít spoustu problémů se svojí psychikou... doktoři mu diagnostikovali lehkou formu schizofrenie, která nemůže příliš uškodit, ale časem se může dost ošklivě projevit. Simon dostal prášky, byl jsem k němu hodný, pomáhal mu se všim, s čím potřeboval... Po nějaké době, kdy se ten problém zdál vyřešený, jsem odešel pryč. Simon propadl drogám a opět to s ním šlo zkopce. Nemohl jsem se vrátit, protože pár lidí něco tušilo. Později jsem se dozvěděl, že se Simon předávkoval a nechal mi dopis na rozloučenou. Naštěstí ho stihli zachránit... od té doby to je o něco lepší, ale mám o něj strach. Simon to nemá v hlavě v pořádku, bojím se aby si neublížil."

Chvíli jsem mlčel a sledoval, jak se Olli chvěje. Opatrně jsem ho obejmoul a cítil, jak pláče. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to může být až takhle složité.
"Teď když jsme spolu, má mnohem větší důvod než tehdy... já se o něj vážně bojím, taky by si měl najít někoho jiného."
"No tak Olli, nebreč... Simon je určitě teď v pořádku, kdyby nebyl, chová se úplně jinak, věř mi." pohladil jsem ho po vlasech a doufal, že ho to slzavý údolí brzo přejde. "Hele víš co? Podíváme se mu po nějakým hezkým klukovi, jo? … uvidíš, bude to dobrý."
"Snad jo..."

Ještě dlouho jsem Olliho objímal, dokud jsem se neodvážil ho jemně líbat na krku. Skoro hned, jak se moje horké rty dotkly jeho kůže, tak zasténal. Hrozně se mi to líbilo a hlavně mě to vzrušovalo, takže jsem pokračoval dál, dokud Olli zase nebyl v tý příjemný náladě. Pomalu se zapojoval do mých žádostivých polibků a začínal přistupovat na mou nevinou hru. Oba jsme si to neuvěřitelně užívali, pomaličku se vzájemně svlékali


Odvážil jsem se Olliho líbat na jeho nádherném těle... ještě stále jsem si nebyl příliš jistý tím, co dělám.

Když v tom se jak naschvál ozvalo žalostné mňoukání pod postelí... já toho kocoura přerazim! Samozřejmě že Olli na toho chlupatýho bastarda nedal dopustit... to ho snad má radši než mě?!
"Hardcore, zlato... copak tam vyvádíš?" Olli klečel u postele a díval se pod ni... Mmmh, má vážně moc hezkej zadek. Místo toho, aby ten kocour vylezl, jen dál mňoukal... asi se tam šprajcnul nebo co. Takže sem chtě nechtě pod tu postel vlezl a Hardcora vytáhl násilím ven. K mýmu absolutnímu šoku držel v tlamičce malinkatý koťátko.
"No tak to je gól." začal se smát Olli a já to ani trochu nepobíral. "Tak proto byl Hardcore tak těžkej..." smál se a hladil svýho kocoura po dlouhé srsti.
"Počkej, to jakože Hardcore je kočka?!"
"Noo... jo, je... akorát mě nenapadlo, že by mohla mít takovejhle malej chlupatej problém."
"Bože, vy dva mi dáváte hezky zabrat." zaúpěl jsem a padl do postele. Olli se na mě zálibně díval a naklonil hlavu na stranu.
"Můžeme v tom pokračovat večer, chceš?"
"Ne, já chci teď." zafňukal jsem a stáhl si ho k sobě. "Hrozně tě chci Olli... a pokaždý nám do toho něco vpadne."
"Moment ty... chceš se mnou... sex?" říkal to s určitým překvapením..
"No... možná." řekl jsem neurčitě a sklousl si ret.

Olli se ke mně jen s úsměvem naklonil a dlouze mě políbil. Na pár momentů mě opět přivedl do stavu úplně extáze... a to jen za pomoci svýho šikovnýho jazyku.

Jenže mě asi štěstí nepřeje... Hardcore si opět začal vynucovat svá práva, když nám do postele přitáhl ještě další dvě koťata. Všechny byly sněhově bílý, čistokrevný angorský kočky.
"Hele Olli slyšels někdy o pojmu antikoncepce?" podíval jsem se na něj trochu dotčeně.
"Jáááá?" začal se smát a pak svůj pohled upřel k tomu malýmu nadělení, co bylo právě v mý posteli. "Vždyť jsou krásní Davide... každej živej tvor si zaslouží žít." měl na rtech úsměv, ty koťata ho zřejmě příjemně potěšily.

"Hele a nemyslíš, že teď budeš mít doma trochu živo?" namítl jsem, když jsem spočítal všechny malý koťata včetně Hardcora.
"No jestli mě budeš často navštěvovat..." rozesmál se a já do něj trochu strčil, aby přestal. "Myslím že když už nic, tak ty kočky aspoň někomu udělaj radost... asi si je nebudu moct nechat, ale někdo další by je třeba chtěl..." pokrčil bezelstně rameny, úsměv mu překrásně zdobil tvář.

Později se o tomhle nadělení dozvěděla i moje mamka... nějak jí to nevadilo. Já s Ollim jsme Hardcorovi udělali pelíšek, kam pak přenesl... vlastně přenesla svoje koťátka. Byli strašně roztomilý, nemohl jsem se na ně přestat dívat.
"Mmmm, lásko... nechceš se jít ještě na chvíli pomazlit?" pošeptal mi Olli svůdně a já se zahihňal. Samozřejmě jsem s ním souhlasil...
"Jsem zpátky lidi." ozvalo se ode dveří a to už sem se regulérně začal vztekat.
"To snad ne! Pokaždý nám do toho něco vleze!" bylo ovšem pozdě na proklínání, Simon se objevil těsně za námi a to už mi bylo předem jasný, že nemáme šanci se ho jakkoliv zbavit.
"Jéééžiš, ty jsou nádherný... tak přece jenom to Snížek hezky zařídil." Cože?! Snížek?! Tak chtěl přece Olliho bejvalej pojmenovat jejich angoráka... no moment, teď v tom mám pořádnej guláš...
"Ty mi chceš říct, že jsi tu svojí nadrženou chlupatou koli pustil k chudince Hardcorovi?!" vyjel na něj Olli a Simon se jenom smál.
"No byla to docela zábava... hele mě fakt nenapadlo, že by z toho mohly bejt koťata... ale že jsou krásňoučký?" Simon se tam rozplýval nad malinkejma čičinkama, zatímco já si představoval, co jsem místo toho mohl provádět s Ollim.

Vlastně... ani se Simonem to nebylo tak špatný, když mě minule vykouřil. Umm... vlastně se mi to moc líbilo a docela bych si to zopakoval.
"Olli?" zavrněl jsem do jeho ouška a stiskl ho zoubky.
"Mmmm?" protáhl dlouze a svůdně se usmál.
"Taky myslíš na to, co já?" pošeptal jsem, mezi tím, co jsem nepatrně cuknul pohledem k Simonovi.
"Ty jeden zlobivej, nemravnej chlapečku..." zasmál se a projel mi vlasy svojí hebkou rukou. "Tak ty bys chtěl zas mýho brášku, jo?" tentokrát už zbystřil i Simon. "Líbilo se ti to minule, viď?" mluvil svým hlubokým, svůdným hlasem a já se při tom chvěl po celém těle.

Simon se na nás díval svým zkoumavým pohledem a usilovně vyhodnocoval situaci. Nakonec upustil od obdivování maličkých koťátek a pozornost raději věnoval nám dvoum. Byl jsem k Ollimu zády, ale i tak jsem si dovedl představit, jaký pohledy si vyměňuje se svým sladkým bráškou.
"Chtěl bys, abych si s tebou zase tak hezky pohrál?" zašeptal svůdně Simon a dlaní přejel po zvětšující se bouli v mém rozkroku.

Nemohli jsme ale zůstat příliš dlouho v přízemí našeho domku... všude bylo příliš mnoho lidí a hlavně moje mamka. Nikdo nesměl vědět, co spolu provádíme. Nechci snad ani vědět, jakou přednášku by mi mamka dělala tentokrát. Simon mě vzal za ruku a vedl si mě do mýho pokoje... Olli šel v těsným závěsu za námi a občas se jakoby nechtěně dotkl mýho zadku.

Byl jsem neskutečně vzrušený už jen z tý představy, že by se mohlo opakovat to, co minule. Byl jsem o 9 let mladší než Olli a od Simona jsem byl asi tak 6 let... rajcoval mě fakt, že jsou oba starší a mají mnohem víc zkušeností. Myslím že i jim to působilo příjemnou slast, když mohli kazit někoho tak neposkvrněnýho, jako jsem já. A... jeden z dalších příjemných faktů byl ten, že oba byli sourozenci a mě se nechutně líbilo, když se vzájemně líbali, nebo dělali jiný věci.

Já vím, jsem asi pěkně zvhrlej... ale věřte mi, vidět to na živo je úplně k zbláznění.

Olli zamkl dveře mého pokoje a skoro hned se na mě vrhnul. Ne moc hrubě, ani ne moc něžně... svlékal ze mě oblečení, s čímž mu pomáhal i jeho bráška. Zbavovali jsme se oblečení celkem rychle a já v tom neviděl problém, byl jsem strašně nažhavenej. Simon mi zezdu ocucával krční tepnu a Olli se pečlivě věnoval mým rtům a vzrůstající erekci v mém klíně.

Kňučel jsem jako levná coura, ne ale tak nahlas, aby to bylo slyšet po celým domě... Zezadu mě už tlačil Simonův vzrušený klín, měl jen těsné spodní prádlo, které mu Olli šikovně stahoval dolů. Cítil jsem Olliho horké rty na svém podbřišku, nedalo se to vydržet... Pak jsem najednou ležel v posteli a líbal Simona, mezitím, co mě Olli zkurveně dobře kouřil.

Dělal to tak pomalu... tak zasraně dobře. Objížděl mi jazykem vrcholek penisu, jeho rty klouzaly nahoru a dolu. Bezmocně jsem lapal po dechu, když se k němu přidal ještě Simon. Vzdychal jsem jako malá kurvička, jejich tempo bylo úplně mučivé, dělali to tak pomalu... líbali se u toho. Pohled na ně mě neuvěřitelně vzrušoval, stejně jako moje vlastní bezmocnost.

Za tu hodinu, co se mi oba intenzivě věnovali mě stihli udělat minimálně třikrát... když jsem pak byl úplně vyčerpanej a jen ležel na posteli, začali si hrát jeden s druhým. Kupodivu jsem necítil žárlivost, ale příjemný vzrušení. Olli byl k Simonovi hrubší než ke mně, zřejmě věděl, jak to má jeho bráška rád. Rajcovala mě představa, že spolu něco mají... něco tajného, o čem nesmí nikdo vědět. Jaké mezi nimi musí být sexuální napětí, přitažlivost...

Se zrychleným dechem jsem sledoval, jak Olli ústy uspokojuje svého mladšího brášku... na pár momentů mě napadlo, že bych je docela rád viděl i při samotném milování... slyšel jejich steny, výkřiky slasti. Zkousl jsem si spodní ret, když Simon konečně dosáhl vrcholu a Olli to z něj všechno slízal. Pak si oba prohodili role a to už jsem věděl, že to nevydržím a musím se přidat.

Nikdy před tím jsem to neděalal a o to víc to teď bylo vzrušující. Klekl jsem si k Ollimu, který byl úplně nahý a sklonil hlavu dolů k jeho rozkroku. Když jsem nesměle přejížděl jazykem nahoru a dolu, párkrát jsem se střetl i se Simonem, který si to očividně užíval. Několikrát jsme se spolu vášnivě políbili, než jsme i Olliho dovedli k úplnému vrcholu. Slíznul jsem trochu té bílé tekutiny, kterou měl Simon na bradě a rovnou si tak našel cestu k jeho ústům.

Pak už jsme jen všichni tři úplně vyčerpaní usnuli. Vprostřed byl tentokrát zas Olli, můj vysněný princ... jeho tělo překrásně vonělo, na kůži měl malinké kapičky potu, ale všichni jsme byli příliš unavení, než abychom šli do sprchy. Užíval jsem si toho zvláštního kouzla, které z nás pomalu vyprchávalo, stejně jako se vzrušení vymývalo z našich žil...
 


Komentáře

1 Tereza | Web | 20. září 2009 v 10:14 | Reagovat

aaaa tohle je tak dokonale zvrácený ...

2 kisss | Web | 20. září 2009 v 17:42 | Reagovat

Nejlepší !!! x)

3 Saeko | 20. září 2009 v 17:53 | Reagovat

Já mám dost:DDDD

4 Frankovka | E-mail | Web | 20. září 2009 v 21:04 | Reagovat

Tohlen je tak krásně zvrácený a sexy :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama