Let Me Fuck You 20.

7. září 2009 v 19:48 | Blacklace |  Let Me Fuck You
Awww, doufám že vás tím potěším, tenhle díl je jubilejní a nikdo z vás ho ještě nečetl :D

Seděli jsme v mým pokoji a poslouchali všemožný skupiny... ať už heavy metalový, nebo rockový, bylo to jedno. Simon neustále provokoval svýho brášku a schytal si za to několik ran polštářem. Nakonec jsme se proti Simonovi zpykli a já mu přidržel ruce, aby se nemohl bránit, zatímco Olli ho lechtal, až Simon začal ječet. Měli jsme z toho děsnou srandu, dali jsme tomu blonďatýmu parchantovi co proto... bolelo ho břicho od toho, jak se neustále smál.

Na chvíli jsme mu dali pokoj, měl už vážně dost, jenom unaveně ležel, měl povyhrnutý tričko a rychle dýchal. Leželi jsme všichni tři na posteli, Simon uprostřed.
"Mám nápad." ozval se najednou a já se už dopředu děsil.
"Můj bože co to je za nápad?" zděsil se Olli a opřel se o lokty, aby na svýho bráchu viděl.
"Uděláme si Superstar!" řekl nadšeně.
"Ty jsi magor." rozesmál jsem se.
"Když já se nudim."
"Bože, tak se třeba svlíkni a dělej si tady striptýz, mě je to jedno!" řekl Olli.
"Myslím že bys nechtěl, abych se tady svlíkl, mohl bys žárlit, že ti sbalím Davea."
"No jasně, ty tak..."

Na chvíli byli oba sticha, Simon usilovně přemýšlel, jak provokovat a já zaujatě sledoval plakáty na stropě... jak jsem je tam vlastně nalepil? Pak Simon udělal něco, co jsem vůbec nečekal. Obkročmo se mi posadil na boky a dlaněmi přejel po mém hrudníku. Pohledem jsem zoufale cuknul k Ollimu, kterej na svýho bráchu koukal s otevřenou pusou... Co sakra chce dělat?

Na odpověď jsem nemusel čekat dlouho, protože Simon se začal úplně pomalu svlékat a byl při tom nechutně sexy, zakazoval jsem si dívat se na jeho smyslný výraz v tváři, ale nešlo to. Když měl dole i tričko, Olli to nevydržel a obkročmo se posadil za svého brášku, teď jsem to už vůbec nechápal...

Olli mu něco šeptal a u toho dlaněmi svíral jeho odhalené boky. Pak Simon zvrátil hlavu dozadu a smál se. Olli se ke mně naklonil a věnoval mi sladký polibek.
"Chtěl by ses na nás dívat?" zamumlal vzrušeně a rty se při tom otíral o moje ouško.
"J-já nevím." byl jsem z toho vyděšený, vždyť to jsou sakra bráchové!
"Neboj se... o nic přece nejde." odmlčel se a svým malým nosem se otřel o mou tvář. "Pověz mi... vzrušuje tě, když vidíš, jak se spolu dva kluci líbaj?"
"Nepřemýšlel jsem o tom." Olli mě umlčel polibkem a pak se ode mě odtáhl.


Spolu se Simonem se zvedli z mých boků a klekli si naproti sobě tak, abych mohl dobře vidět, co spolu dělají. Byl jsem dokonale zmatený jejich chováním, takže jsem nevěděl, jestli to je sexy, nebo ne... netušil jsem, kam tím oba míří, ani co se děje. Ale rozhodl jsem se, že to nebudu rušit a počkám, co se vlastně stane.

Simon se s tím moc nepáral a skoro hned začal svlékat svého staršího brášku. Těsné roztrhané rifle nádherně obtahovaly jejich nohy a boky, oba vypadali takřka dokonale.

Olli si k sobě přitáhl Simona co nejblíž to šlo a začal ochutnávat jeho rty. Cítil jsem se zvláštně, když jsem je sledoval. Simon vnikl jazykem do Olliho úst, dlaněmi přejížděl po jeho těle a konečky prstů stahoval dolů jeho těsné kalhoty. Přiznávám, vypadali neuvěřitelně žhavě. Projelo mnou příjemně mrazení, když jsem viděl, jak si vzájemně rozepínají kalhoty.

Najednou jsem se přistihl, jak mi začínaj bejt nepříjemně těsný kalhoty, bylo to tak zkurveně sexy, když Simon vzdychal a Olli ho zlobivě zubama tahal za piercing v bradavce. Díval jsem se, jak si spolu hrají jazyky. Jenom se spolu líbali, tak nevině a roztomile. Nakonec jsem si uvědomil, že mě to dost bere, když je sleduju. Ale nechtěl jsem se jenom dívat...

Zvedl jsem se a odstrčil Olliho od Simona. Olli se napřed trochu nechápavě díval, když jsem začal líbat jeho sexy brášku, ale nebránil se tomu a zezadu mě objal. Po chvilce jsem ani já neměl tričko a byl jsem uvězněný mezi jejich vzrušenými těly. Cítil jsem, jak mě zezadu tlačí Olliho silná erekce. Víc jsem se k němu natiskl a nechal se líbat na krku.

Neuvěřitelně mě to vzrušovalo, když mi svojí pozornost věnovali dva nádherní a sexy chlapi. Olli mi konečky prstů vjížděl pod lem kalhot a poté je opatrně rozepl. Simon mě nadrženě líbal, jeho ruce zkoumaly moje tělo a já dovedl jen kňučet a sténat. Můj bože, to je tak ujetý a tak vzrušující! Olliho ruce mi rozeply kalhoty a on konečky prstů přejel po stále zvětšující se bouli v mém spodním prádle. Ze rtů mi uniklo zasténání, při kterém se Simon nádherně zachvěl a kousl mě do rtu.

Olliho jemný prsty po chvilce pronikly i pod moje spodní prádlo a mě se z toho zatočila hlava. Projelo mnou snad tisíc voltů, když jsem cítil jeho ruku na svém problémku. Pánví jsem schválně dělal krouživé pohyby a třel se oproti Olliho ruce, abych si to co nejvíc užil. Simon si toho všiml a něžně vzal moji ruku.
"Dělal jsi to už někdy?" zamumlal mi udýchaně do ucha a olízl mi ho.
"N-ne, nikdy." odpověděl jsem. Netušil jsem, co právě teď chce dělat, ale moje zvrácený já to chtělo. Simon se sebejistě usmál a moji ruku si natiskl do vzrušeného rozkroku. Zasténal, když jsem jemně pohl svými prsty. Vzrušovalo mě to, když jsem cítil, jak mi jeho přirození pulsuje pod rukou. Měl ještě stále spodní prádlo, ale kalhoty už mu dávno rozepl Olli.

Byl jsem strašně vzrušený, kousal jsem se do rtu, abych tolik nesténal. Olliho ruka pracovala v pomalém tempu, jako jeho jazyk na mojí krční tepně. Cítil jsem pod prsty Simonovu horkou erekci a zezadu jsem dost znatelně cítil jeho brášku. Hráli si se mnou jako s malou děvkou a mě to neuvěřitelně rajcovalo.

Olli svojí rukou v mém rozkroku začal rychleji pohybovat, vyjekl jsem náhlým přívalem slasti. Byl jsem tak vzrušený, že jsem pomalu přestal vnímat věci kolem sebe a odtáhl dlaň ze Simonova rozkroku. Jemu to očividně nevadilo, protože mi začal olízovat hrudník a pak mě líbal na podbřišku, tak blízko mojí bolestivé erekce. Vjel jsem mu rukama do vlasů a cítil, jak se zasmál... nic nenamítal a olízl vrcholek mého penisu, zatímco mě Olli honil. Zvrátil jsem hlavu dozadu a opřel si ji o Olliho rameno.

Právě teď si se mnou hráli dva nejhezčí chlapi na světě... myslel jsem, že z toho zešílím. Úplně se mi zatmělo před očima a já se opřel do Olliho náruče v momentě, kdy jsem ucítil ten slastný pocit vyvrcholení. Simon to všechno slízal a Olli si ho pak přitáhl k sobě, aby taky mohl ochutnat. Ani mě nenechali bez "poskvrny", Olli mi věnoval dlouhý a zatraceně žhavý polibek. Pak mě opatrně položil do měkkých peřin a přitulil se ke mně... ještě stále měl dost napnuté kalhoty. Simon si nás chvíli prohlížel, pak svého bratra znovu vytáhl nahorů a aniž by řekl jediné slovo, rukou mu vjel pod spodní prádlo a začal mu dělat dobře. Olli mu jeho laskavost začal oplácet, po chvilce oba slastí kňučeli a snažili se zabránit svým stenům.

Jejich rty se párkrát střetly, vypadali tak neskutečně žhavě! Chvěl jsem se, když jsem slyšel Olliho vzdychání... Zanedlouho oba dosáhli vrcholu, Simon opět provokoval, olízal si prsty, na kterých mu ulpěla bílá lepkavá tekutina jeho brášky. To samé potom udělal i Olli a pak svého bratra políbil, aby ho mohl ochutnat.

Oba byli zpocení a unavení, Olli se ke mně něžně přitulil a skoro hned začal usínat. Simon chvilku váhal, ale pak si lehl z druhé strany vedle mě a taky se ke mně přitiskl. Připadal jsem si nádherně, když ke mně byli oba přitulení a usínali... i mě zanedlouho zdolala únava. Tak na tenhle zážitek budu vzpomínat ještě moc dlouho...

Vzbudil jsem se až večer, moje mamak se dobývala do pokoje, ale já si tentokrát zamkl, což bylo jediný štěstí. Simon se vzapamatoval dřív než jeho bráška a začal se okamžitě oblékat. Olli se na to vykašlal a jen si k sobě přitáhl deku...
"Vzbudila jsem tě?" ptala se mamka starostlivě a pohladila mě po rozcuchaných vlasech.
"No, docela jo..."
"Za chvíli přijď s Ollim dolů na večeři... jo a neviděl jsi někde Simona?"
"Ne, neviděl... myslím že se šel podívat na nějaký dárky."
"Tak dobře... snad příjde."

Hm, nechtěl bych vidět její rekaci, kdyby zjistila, že Simon je tady s náma a ještě před pár minutama byl skoro úplně nahej.

V PETEROVĚ LOŽNICI

Oba chlapci byli vzhůru, šťastní, unavení a s úsměvem na rtech. Martin tušil, že se jeho miláčkovi něco stalo, když viděl ty modřiny na jeho jindy bezchybném těle... pokoušel se ptát, ale Peter ho pokaždé umlčel. Martin se do toho blonďatého stvoření úplně zbláznil, sám na sobě pozoroval, jak se kvůli němu mění. Ale ani v nejmenším mu to nevadilo, obětoval by pro svou lásku všechno.
"Petere?" zamumlal tiše a tím si upoutal pozornost svého milence.
"Ano?"
"Řekl jsem ti někdy, že máš oči jako závoj z tisíce hvězd?" pošeptal mu něžně a doslova se topil v Peterových očích. Jeho milenec se nesměle usmál a na jeho tvářích se objevily náznaky červenání... uváděl ho do rozpaků. Martin svého přítele vzal jemně za bradu a nespouštěl pohled z jeho očí. Tolik ho miloval a přál si zapamatovat jeho tvář.
"Jsi tak krásný... Kdyby Piccaso viděl tvé pohádkové rysy a alabstrově bledou pleť, dal by světu mistrovské dílo."
"No tak Martine... nutíš mě se červenat." zamumlal blonďáček a na rtech mu hrál úsměv. Tolik mu Martinovy komplimenty lichotily...
 


Komentáře

1 scary | Web | 7. září 2009 v 20:29 | Reagovat

ve trojce ? (vyděšeně zírá a uchylně se culí )

2 Tereza | Web | 7. září 2009 v 21:41 | Reagovat

Přesně tohle si jednou dáme v harému xD Tohle byl úžasnej, sexy zvrhlej díl xD

3 Anique | 8. září 2009 v 11:52 | Reagovat

tak na tohle jsem čekala! přesně tohle se mi líbilo (ano, vím že jsem zvrhlé dítě:D)...perfektní díl:)

4 scary | Web | 8. září 2009 v 17:12 | Reagovat

Anique souhlasím - jsme zvrhlé děti kdyby jen rodiče věděli oc u toho pc čtu :D tak mám doživotní zákaz :D
nebo by blokli všechny takové stránky což bych asi nepřežila  

5 Tereza | Web | 8. září 2009 v 17:53 | Reagovat

Rodiče by měli bejt naopak rádi, že nejsme žádní homofobici. xD xD xD

6 ニキ Tökime | E-mail | 8. září 2009 v 20:34 | Reagovat

Jo díky xD xD.. Gomen, když prostě kámoška posílá samé 3MB maily-chápeš, ne? xDD

Ah merline to je zvrácený!! xD
Myslím, že jen kvůli tomuhle blogu (a samozřejmě trochu i kvůli školy xD) jsem měla všechny odpovědi(a jediná) dobře v sexuální výchově! xD

7 anča | Web | 3. listopadu 2009 v 22:45 | Reagovat

mas tot udobry!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama