I'm Just Another Psycho... But Vengeance Is Mine! 62.

7. září 2009 v 15:26 | Blacklace |  I'm Just Another Psycho
Vzbudil jsem se až další den ráno... ten včerejší zážitek bych si moc rád zopakoval. Líně jsem se protáhl a sledoval Nikkiho, jak nevině spí v mojí náruči. Na druhé straně vedle mě spal Ricky, vlasy mu padaly do obličeje. Vypadal jako Šípková Růženka, kterou probudí jen sladký polibek. Ani jednoho z nich jsem ještě nechtěl budit... ale měl bych si dobalit zbytek věcí na naše turné, na poslední chvíli se k nám přidají ještě Hardcore Superstar, z toho jsem měl radost, všichni o nich říkali, že to jsou pohodový chlapi, se kterejma je sranda.

Možná jsem měl trochu strach z celýho shonu kolem, ze všech těch lidí a starostí, který budu mít... průměrnej počet lidí na jedenu halu bude asi 20 000, většina je beznadějně vyprodaná. Deathstars jsou asi hodně populární, my se spíš jen vezem.

Počkal jsem, dokud se i ty dva cukrouši vedle mě neproberou, Nikki se zděsil, protože slíbil Tommymu, že k němu zajede a pokecá si s ním. No jo, jak to asi Tommy snáší, když se všechna ta špína na Vince provalila? Smál jsem se Nikkimu, když pobíhal po pokoji a rychlostí světla na sebe házel oblečení. Nemohl se nacpat do těsnejch kalhot a jak s nima zápasil, tak hodil pěknou držku... to už nevydržel ani Ricky a taky se rozesmál.

"Zlato musim fakt jít, je mi to líto... hele až budeš na tom turné, zavolej mi, příjdu tě navštívit." provokativně na mě mrknul a naposledy mě vášnivě políbil. Slyšel jsem, jak spěchá po schodech dolů a pak nemalou ránu. Buď zas někde hodil držku, nebo se srazil s Alicem. Už jen ta představa mě rozesmívala. Pak jsem se uklidnil a v pokoji zavládlo ticho... Ricky ještě ležel v bílých peřinách a zálibně si mě prohlížel.

"Co takhle sprchu, krásko?" řekl jako by nic.
"S tebou?" nějak se mi do toho nechtělo, měl jsem pocit, jako bych tím měl Nikkiho podvádět.
"O nic mi nejde..."
"Radši ne."
"Ale no tak... vím že nechceš podvádět Nikkiho. Slibuju že na tebe nebudu nic zkoušet, hm?" naklonil hlavu na stranu.
"Tak proč chceš společnou sprchu?"
"Je to ekologičtější." řekl úplně vážně. Jakmile jsem viděl jeho výraz, tak jsem se rozesmál. Nevěřil jsem mu ani slovo, ale i přes to jsem souhlasil.


Společně jsme šli do sprchy, byla dost velká... Neměl jsem z toho dobrej pocit, ale při nejhoršim mu prostě jednu vrazim, když mě bude štvát. Možná ale víc než toho, že on vyjede po mě, jsem se bál toho, že já vyjedu po něm a špatně to dopadne. Ricky byl až moc atraktivní, fyzicky mě nesmírně přitahoval. Vlastně jsem ho vůbec neznal, mezi námi jen přelítla jiskra v posteli, nic víc...

Asi si dovedete představit, jak to sprchování dopadlo... přiznávám, neudržel jsem se a vyjel po něm. Ale on to všechno dělal schválně! Sváděl mě! Použil svoje rafinové zbraně a sexy tělo, aby mě svedl... Nedošlo sice k ničemu vážnýmu, ale nebylo k tomu daleko. Jen jsme se spolu líbali a zkoumali vzájemně svá těla... Nakonec se z toho vyklubala moc příjemná činost, ve který jsem nechtěl přestat. Jenže něco mě přinutilo si vzpomenout na Nikkiho a v tu ránu jsem měl po náladě a radši od Rickyho odešel. Neprotestoval, dosáhl si svýho.

S námahou jsem se usušil a oblíkl... Ricky mě neustále sledoval a já z něj byl nervózní. Naštěstí to netrvalo příliš dlouho a pro Rickyho si přijel jeho fotřík... ta podoba se fakt zapřít nedala.

****

Další den ráno jsem musel z domu vypadnout už hezky brzo, abych včas přišel do studia vyzvednout si nějaký potřebný věci, jako V.I.P. pass, nebo Backstage pass... Nehorázně jsem se na to turné těšil, netušil jsem, co všechno mě tam čeká. Včera jsem se ještě stihl podívat na internet, co jsou ty Hardcore Superstar vlastně zač... zjistil jsem, že to jsou úplně bezvadný chlápci, se kterejma se člověk fakt nemůže nudit.

A o to víc jsem se těšil, že s nima budu v jednom tour buse, spolu ještě s mojí bláznivou skupinou a partou jinejch lidí...

Nebylo ovšem všechno tak růžové, jak jsem o tom přemýšlel... vůbec jsem si nechtěl připouštět, že tímhle turné na sebe beru plno starostí a tím pádem budu v jednom kuse pod tlakem. Co když zase začnu s drogama? Taky jsem měl docela strach z toho, že se neudržím a po někom vyjedu... nechci Nikkiho podvádět, vážně ho miluju.

Na jednu stranu on taky nikdy nebyl andílek a jako mladej dělal jeden průser za druhým... měl by pro to mít pochopení. Na druhou stranu mu nechci ublížit a nechci ubližovat ani sám sobě. Vím, co všechno se mnou drogy udělaly. Jenže co když to nezvládnu a někde ujedu?

Nechtěl jsem o tom teď přemýšlet, v kanceláři manegmantu jsem uviděl Nicka, jak vyzvedá potřebný dokumenty. Kde je asi zbytek skupiny? Jak je znám, určitě už pakujou do tour busu hektolitry chlastu. Vím že na turné je prioritou střízlivost, ale která z hvězd si občas nedovolí svůj úspěch oslavit? V případě Mötley byla střízlivost nutným zlem, aby se turné vůbec dokončilo... v našem případě střízlivost tak důležitou roli nehrála, všem to bylo více méně jedno, hlavně když odehrajeme show.

No a tak se stalo, že jsem najednou s Nickem stál před velkým černým tour busem, ve kterým už seděli Hardcore Superstar a pár týpků od managmentu a ochranky. Dethstars měli samozřejmě protekčně jenom svůj bus, což mi ale rozhodně nevadilo.

Do busu jsem se dostal jako poslední... no jak jinak, že? Rozhlídl jsem se, kde kdo sedí, abych strategicky obsadil nejlepší místo... Když jsem viděl, jak se na mě usmívá takovej černovlasej chlápek, tak jsem si nakonec sedl naproti němu, myslím že to je zpěvák HS, ale nejsem si jistej, skoro je ani neznám. Za tám černovlasým hezounkem seděl takovej metalista... měl děsně dlouhý vlasy.

Ještě než se náš bus rozjel, dovnitř vlezl můj fotřík. Všichni kluci z Hardcore Superstar vypadali překvapení, ten chlápek, co seděl naproti mně si nechal podepsat tričko, vypadal že je štěstím bez sebe.
"Opovaž se na tom turné zlobit. Jestli budeš dělat průsery jako já Ozzy nebo Sixx, jedeš domů." chvíli se tvářil smrtelně vážně, ale pak se rozesmál. "Ah, kdepak jsou ty časy, kdy já jsem byl mladej a dělal samý průšvihy..." melancholicky se odmlčel a pak pokračoval. "Tohle ti mám dát... ty už budeš vědět od koho to je." mrknul na mě a podal mi úhledně složený papírek.
"Díky tati... a moc tady nevyváděj." zasmál jsem se a objal ho. No vida, nakonec i naše rodiný vztahy se trochu zlepšily...

Myslím že to měl na svědomí hlavně pohřeb mojí matky a Aliceho milenky na pár nocí... nemluvil o tom, jen se zmínil, že se do ní opravdu zbláznil, ale mohli spolu být jen pár dní. No a z těch několika dní, co spolu byli, jsem vzniknul já... dobrý, ne? Možná trochu ujetý... trochu víc ujetý.

Pak Alice odešel a my jsme se rozjeli... Eww, kde asi máme první koncert? No jo, přiznávám, nekoukal jsem se na plán turné... nechám se překvapit. Po chvilce mi pohled padl do dlaně, kde jsem měl ten bílý papírek. Od koho asi je? Rozevřel jsem ho a s úsměvem se díval na ozdobně napsaná písmena "I Love You." … pod tímhle vzkazem bylo srdce s písmeny N+D. Nikki je fakt poklad, netuší jak mě tím potěšil. Nemůžu se dočkat, až ho zas uvidím.

"Tak ty jsi ten povedenej syn Alice Coopera?" ozval se ten kluk vedle mě.
"Myslím že jo." zasmál jsem se.
"Jsem Jocke." představil se a natáhl ke mně ruku.
"Dregen." jeho ruku jsem stiskl a neubránil se úsměvu.

"Všichni o tobě mluví jako o senzaci..." nadhodil jakoby náhodou.
"O mě?"
"Jo, o tobě... je toho plnej internet a noviny, málokdo by si toho nevšiml..."
"To je určitě kvůli Vincovi, že?"
"No... to sice taky, ale lidi tě začínaj zbožňovat." rozesmál se. "Jste na dobrý cestě zapadnout do tohohle světa rock'n'rollu.
"Radši bych byl, kdyby o mě nikdo nevěděl, těch skandálů bylo víc než dost."
"To znám moc dobře, ale nelam si s tím hlavu... lidi na to stejně jednou zapomenou."

****

S Jockem jsem se fakt zakecal, probírali jsme současnou ubohou hudební scénu a taky naše životy, rozumněli jsme si spolu... Takhle nám úplně perfektně uběhla celá cesta k místu, kde jsme měli odehrát první koncert. Myslel jsem, že to bude nějak blízko, ale jeli jsme i celou noc, takže to je asi trochu z ruky. Nicke dělal vzadu v buse bordel s chlápkem od ochranky a chlastal tam s ním Jacka Danielse.

Tu noc skoro nikdo nešel spát, všichni se seznamovali, nebo prostě jen kecali o hloupostech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama