I'm Just Another Psycho... But Vengeance Is Mine! 17.

7. září 2009 v 14:14 | Blacklace |  I'm Just Another Psycho
Písnička věnovaná tomuto dílu, přesně vystihuje atmosféru a mě to celé napadlo, když jsme přejížděli noční Alpy... tak snad se to bude líbit :D


Když dohrál i ten poslední tón a moje prsty sklouzly z pražce dolů, lehounce jsem se opřel do Nikkiho náruče. Cítil jsem se v bezpečí a klidný. Konečně jsem si nepřipadal jako pomatený paranoik, který je na poloviční cestě mezi šílenstvím a smrtí.
"Zkusíme to ještě jednou?" uslyšel jsem těsně u své tváře Nikkiho hlas. Přeběhl mi mráz po zádech, když jsem si uvědomil, jak je mi blízko. Na jeho otázku jsem jenom přikývnul a svoje ruce znovu umístil na hmatník a struny kytary.

Překvapilo mě, když už po prvním akordu jsem uslyšel Nikkiho hlas, jak tichounce zpívá mou oblíbenou písničku...
"Don't give up, it takes a while..." Nezvdávej se, chvilku to trvá
"I have seen this look before." Spatřil jsem tenhle pohled předtím
"And it's alright You're not alone..." A je to v pořádku, nejsi sám.
"If you don't love this anymore." Jestli jsi tohle už nemiloval
"I hear that you've slipped again." Slyšel jsem, že jsi znovu uklouznul
"I'm here 'cause I know you'll need a friend." Jsem tady, protože vím, že budeš potřebovat přítele...

Při jeho slovech se mi rozechvíval každý smysl mého těla a já se sotva dovedl soustředit na hraní, když mi jeho vlasy něžně přejížděly po tváři. Komu patřila tahle slova, když je psal? Heroinu? Zcela určitě ano... proč ale mám pocit, jako kdyby je najednou chtěl věnovat pouze mě?

"And you know that accidents can happen." A ty víš, že nehoda se může přihodit
"And it's okay," A je to dobrý
"We all fall off the wagon sometimes." My všichni někdy spadneme z vozu.
"It's not your whole life." Není to tvůj celý život
"It's only one day." Je to jenom jeden den
"You haven't thrown everything away." Nemůžeš všechno zahodit pryč

Zdálo se, jako kdyby s každým slovem byl jeho hlas naléhavější a melodie tesknější... Cítil jsem každou notu hluboko ve svém těle, moje prsty samovolně sklouzávaly po chladných strunách a rozechvívaly je jako letmý vánek. Bylo mi tak zatraceně krásně.
Nikki ke mně byl zezadu přitisknutý, pažemi objímajíc moje tělo. Jeho obličej byl blízko toho mého, cítil jsem horký dech na své tváři, stejně jako rychlý tlukot jeho srdce.

"Take some time and learn to breathe." dej si na čas a nauč se dýchat. Při těchto slovech jsem ucítil, jak Nikki vydechnul do mojí tváře a moje tělo se rozechvělo.
"And remember what it means." A vzpomeň si, co to znamená
"To feel alive." Cítit se naživu
"And to believe." A věřit.
"Something more than what you see." Něco víc než to, co vidíš
"I know there's a price for this." Vím, že je tam pro tohle cena
"But some things in life you must resist." Ale některým věcem v životě se musíš bránit.

Při každém s těch slov se Nikkiho rty letmo otřely o pokožku na mém krku. Věděl jsem, že musí cítit, jak moc se mu chvěju v náručí... Jakýkoliv kontakt našich těl mě... vzrušoval? Připadal jsem si jako v plamenech, když ostré a rychlé tóny projížděly skrze moje rozpálené tělo. Písnička postupně nabírala na rychlosti a postupně od ní upouštěla, když se proměnila v romantickou a jemnou melodii.

V ten moment jsem přesně věděl, že já i Nikki myslíme na ty samé věci... že nás v tu chvíli spojuje jedna přenádherná věc, a to hudba. Zavřel jsem oči a nechal se tím slastným pocitem unášet. Konec písničky jsme dozpívali spolu. Naše hlasy byly sotva slyšitelné, oba jsme si vychutnávali tu dokonalou atmosféru kolem nás. Chladný vzduch kolem vyplňovala zlatavá záře svíček a horkost našich těl...

And you know that accidents can happen
And it's okay,
We all fall off the wagon sometimes
It's not your whole life
It's only one day
You haven't thrown everything away.

I hear that you've slipped again
I'm here 'cause I know you'll need a friend

And you know that accidents can happen
And it's okay,
We all fall off the wagon sometimes
It's not your whole life
It's only one day
You haven't thrown everything away.

You know that accidents can happen
And it's okay,
We all fall off the wagon sometimes
It's not your whole life
It's only one day
You haven't thrown everything away.

Nikki si položil hlavu na moje rameno a svými silnými pažemi mě pevněji objal kolem pasu. Cítil jsem, jak mi ta slova jemně šeptá, jako bych byl jeho milenka, které chce vyznávat lásku. Nechtěně mi rty zavadil o ucho, což moje smysly perfektně pobláznilo.
Proč mě jeho přítomnost tolik... rozrušuje?

So don't give up
It takes a while.

Zavřel jsem oči, moje ruce samovolně zklouzly dolů a já se opřel do Nikkiho náruče. Sálalo z něj teplo a dobrá nálada...

"I'm here 'cause I know you'll need a friend." zamumlal a jeho vlasy mi lehounce spadaly po boku tváře. Nevědomky jsem se usmál, svoje dlaně umístil na ty jeho a slabě po nich přejížděl konečky prstů. Zdálo se to být dokonalým okamžikem, nikdy jsem nic podobného nezažil... Nedovedl jsem si vysvětlit všechny ty pocity, co byly uvnitř mě. Proč mě Nikkiho přítomnost a doteky nutily se chvět? Snad proto že byl jediný, kdo mi za celou tu dobu byl tak blízko...

Myslím že bych v jeho náruči snad i usnul, kdybych neucítil jeho horké rty na svojí kůži. Instinktivně jsem hlavu naklonil na stranu, abych mu umožnil lepší přístup k mému krku. Rychle jsem dýchal, v břiše mi poletovalo hejno motýlů a mě se zatmívalo před očima. Co se to se mnou děje? Proč mě Nikki líbá? Sakra, je to ten nejúžasnější pocit na světě! Tak proč se mi to tolik líbí, když... k čertu s tím, život se má žít okamžikem!

Celý jsem se třásl vzrušením a napětím zároveň. Chtěl jsem aby to trvalo věčně a nikdo to neskončilo... ten božský pocit, když svíral moje tělo a já mu na pár krátkých momentů patřil.
Nikki si mě položil pod sebe a skláněl se nade mnou. Díval se mi do očí a se zalíbením mě lehce hladil pod tričkem. Jeho oči byly tak nádherné, plné života a touhy... Nebyl to pouze svit svíček všude kolem, co se mu zračilo v očích. Bylo v nich něco zvláštního, co jsem nedovedl přesně zařadit, ale zatraceně se mi to líbilo.
Jeho jméno sklouzávající z mých rtů dolů, když mě líbal... jeho hebké dlaně hladící mě po odhaleném těle. Neměl jsem dost toho pocitu, kdy mě pevně svíral a já se cítil být v bezpečí. Bylo to jako propadat se do hluboké propasti, která nemá dno... a já netoužil po ničem jiném, než po tom, abych do ní směl padat celou věčnost. Ztratit se v té nicotě, obklopený sametovou tmou...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama